Відкрито вакансію офіційного дилера MG у Вінниці12:06 | 08.06.21

Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», ексклюзивний Імпортер автомобілів бренду MG в Україні, відкриває вакансію офіційного дилера MG в м. Вінниця. Наша мета - співпраця з надійним та досвідченим бізнес-партнером, який надаватиме якісні послуги з продажу та обслуговування автомобілів у регіоні, використовуючи найкращі світові практики автомобільного бізнесу.

Відкрито вакансію офіційного дилера MG в Одесі12:06 | 01.06.21

Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», ексклюзивний Імпортер автомобілів бренду MG в Україні, відкриває вакансію офіційного дилера MG в м. Одеса. Наша мета - співпраця з надійним та досвідченим бізнес-партнером, який надаватиме якісні послуги з продажу та обслуговування автомобілів у регіоні, використовуючи найкращі світові практики автомобільного бізнесу.

Відкрито вакансію офіційного дилера MG у Києві12:05 | 31.05.21

Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», ексклюзивний Імпортер автомобілів бренду MG в Україні, відкриває вакансію офіційного дилера MG в м. Києві. Наша мета - співпраця з надійним та досвідченим бізнес-партнером, який надаватиме якісні послуги з продажу та обслуговування автомобілів у регіоні, використовуючи найкращі світові практики автомобільного бізнесу.

WINNER призначено дистриб'ютором марки MG в Україні11:04 | 08.04.21

MG визнає стратегічну важливість українського ринку, призначивши Віннер Імпортс Україна своїм офіційним дистриб'ютором, відповідальним за розвиток бренду MG в Україні . Дистриб’юторська Угода була підписана обома сторонами 7 квітня 2021 року.