MG Care

MG CARE – Ми дбаємо!

Турбота про ваш новий автомобіль MG є не лише вашою, а й нашою відповідальністю.
Адже це авто, що носить ім’я MG, тому нам так важливо забезпечити вас
насолодою від багатьох років і кілометрів безтурботного водіння і володіння.
Ваш найближчий дилер MG завжди радий надати підтримку,
необхідну для проведення комплексного обслуговування вашого автомобіля.

Досвідчені майстри

Усі працівники сервісних станцій MG мають досвід і підготовку, необхідні для виявлення будь-яких потенційних проблем з вашим авто, використовуючи при цьому найновіше діагностичне обладнання та якісний оригінальний інструмент, щоб ви могли насолоджуватись безтурботною експлуатацією багато років і кілометрів.

Ми дбаємо про те, щоб усі спеціалісти проходили регулярні тренінги з обслуговування та ремонту, а також тести на знання специфіки автомобілів MG.

Оригінальні запчастини

Використовуючи лише запчастини та аксесуари, схвалені компанією MG, наші сервісні центри надають лише оригінальні запчастини та витратні матеріали для заміни для зношених або  пошкоджених вузлів, кожен з яких забезпечить безперебійну роботу вашого автомобіля.

Імпортер пропонує широкий асортимент запасних частин та витратних матеріалів в наявності в Україні,
а також швидкі терміни поставки для специфічних запчастин.

Інтервали обслуговування

Планове обслуговування для вашого автомобіля MG має відбуватися через регулярні проміжки часу, зокрема через кожні 10 000 км або 12 місяців, залежно від того, що настане раніше.

Ми дбаємо, щоб на офіційних сервісних станціях MG ви отримували якісне обслуговування, плануючи свої витрати, тобто ніяких  несподіваних витрат без вашої згоди та необхідності.