MG Assistance 24/7

Ми дбаємо, щоб власники автомобілів MG насолоджувались автомобілем і поїздкою незалежно від обставин.
Та дорога може бути непередбачуваною і для таких випадків працює всеукраїнська послуга MG Assistance – цілодобова допомога в дорозі.*

У разі виникнення нештатної ситуації, коли вам потрібна стороння допомога, варто лише зателефонувати за єдиним номером, що вказаний також у сервісній книжці, та отримати кваліфіковану допомогу.

За номером 0800508898 оператори потурбуються, щоб ваша поїздка продовжилась якомога швидше.

Клієнти MG мають право на безкоштовну допомогу на дорозі протягом першого року після реєстрації нового автомобіля. Проте щоразу, коли MG обслуговується в авторизованому сервісному центрі MG, допомога на дорозі продовжується на один рік безкоштовно, щонайбільше на сім років поспіль.

* Послуги надаються на всій території України, за виключенням території Автономної республіки Крим та території Донецької та Луганської областей, які є непідконтрольними українській владі відповідно до Постанови КМУ № 1085-р від 07.11.2014 р. (зі змінами та доповненнями) або інших аналогічних нормативних актів чинного законодавства. У будь-якому разі дія програми не поширюється на території, що офіційно оголошені зонами бойових дій, воєнних конфліктів, зон, що підпадають під санкції ООН. Виконавець ТОВ "Гарант-АСІСТАНС", 03113, м.Київ, пр.Перемоги, 57, Україна, на замовлення ТОВ "Віннер Імпортс Україна, Лтд".