У MG ми, звичайно, завжди говоримо про автомобілі та пов’язані з цим питання. Але зараз ми вирушаємо на футбол. Чи знаєте ви, що MG є офіційним глобальним автомобільним партнером відомого британського футбольного клубу Liverpool FC?

Співпраця між MG та Liverpool FC, двома знаковими брендами з безпомилково спортивною спадщиною, почалась у 2016 році, коли MG став офіційним партнером у Китаї. Після трьох успішних років співпраці партнерство було ще більше розширено. Відтоді MG працює як глобальний партнер британського футбольного клубу.

Завдяки цьому партнерству MG співпрацює з одним із найбільших і найвідоміших футбольних клубів у світі. Переможець Ліги чемпіонів УЄФА 2019 року та чемпіон Англійської Прем’єр-ліги 2020 року високо цінується в усьому світі та має величезну кількість прихильників і послідовників. Таким чином, співпраця відіграє важливу роль у підвищенні обізнаності про амбітний і швидкозростаючий автомобільний бренд MG.

Партнерство з історичним футбольним клубом також дає вболівальникам MG та ФК Ліверпуль можливість познайомитись із залаштунками, отримати VIP-досвід, фірмові товари та багато іншого. Співпраця також дає багато чудового контенту, як-от відео нижче. Подивіться, як гравці ФК «Ліверпуль» Джордан Хендерсон (Хендо), Алекс Окслейд-Чемберлен (Окс) та Ендрю Робертсон (Роббо) пересуваються в MG ZS EV, відповідаючи на всілякі запитання.