MG на виставці IAA Mobility 2023: головному європейському дебюту бути

Основні новини з події:

  • MG Cyberster офіційно дебютує в Європі
  • MG4 Electric XPOWER - супер продуктивний електромобіль успішно почав свій шлях у ЄС
  • Кросовер Marvel R Electric Performance замикає спортивну лінійку, з якою компанія починає святкувати 100-річчя MG

Компанія MG підтвердила, що її захоплюючий двомісний електро родстер Cyberster офіційно дебютує в Європі на виставці IAA Mobility 2023 у Мюнхенському виставковому центрі (5-10 вересня 2023 року).

Яскравий Cyberster стане основою потужної присутності MG у Мюнхені, а до нього приєднається новий MG4 Electric XPOWER, останнє доповнення до лінійки MG4 Electric, відзначеної багатьма нагородами, найпотужнішого серійного автомобіля MG за всю історію. Замикає вражаючу лінійку MG продуктивний кросовер MG Marvel R Electric.

Усі три моделі MG, які займають центральне місце на стенді MG у залі B2, чітко підкреслюють прагнення MG розробляти та створювати захоплюючі потужні електромобілі зі сміливим стилем, передовим керуванням та інформаційно-розважальними технологіями.

Ян Еміке, віце-президент DACH MG Motor Europe, коментує:

«Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати всіх на стенді MG, де усі зможуть попередньо переглянути три наших повністю електричних авто, найбільш орієнтованих на продуктивність і захоплюючих. IAA Mobility 2023 є ідеальною платформою для зв’язку з автомобілістами та пропонує зазирнути у захоплююче майбутнє MG, яке включає такі автомобілі, як Cyberster, який буде з нами наступного року».

Дебют MG Cyberster в ЄС
Ключовою подією від MG на одній із найпрестижніших у світі подій мобільності є Cyberster. Новий родстер знаменує довгоочікуване повернення MG до виробництва спортивних автомобілів, коли компанія починає святкувати сторіччя. Cyberster поєднує в собі пам’ятну спадщину бренду з яскравою сучасною мовою дизайну та витонченою силовою установкою EV.

Ще один хедлайнер від MG – MG4 Electric XPOWER. Нещодавно випущений на ринок, XPOWER — це найпопулярніша високопродуктивна модель у вельми успішній лінійці MG4 Electric, яка генерує 320 кВт (435 к. с.) і вражає подвійним двигуном і повним приводом.

Стильний позашляховик, MG Marvel R Electric, також спортивний. Завдяки трьом двигунам і повному приводу він також демонструє динамічну сторону електромобільності.

MG Motor виступає на виставці IAA Mobility 2023 у Мюнхені як один із найшвидше зростаючих автомобільних брендів у Європі, досягнувши понад 100 000 продажів із січня по червень 2023 року.