Цьогоріч MG повернувся на Гудвудський фестиваль швидкості з високовольтною презентацією електричних моделей. За один день відбулося три глобальних дебюти MG, включаючи довгоочікуваний перший запуск родстера Cyberster, абсолютно нового MG4 XPOWER і вражаючого концептуального автомобіля EX4, розробленого лондонською командою дизайнерів MG спеціально для Гудвуда.

Двомісний Cyberster і MG4 EV XPOWER – наділені приголомшливим прискоренням – стали двома зірковими атракціонами на пагорбі Гудвуд. 

MG4 Electric XPOWER, який на даний момент є найпотужнішим серійним автомобілем MG і здатний видавати 320 кВт та до 600 Нм крутного моменту, має інноваційну конфігурацію з двома двигунами, які передають потужність на всі чотири колеса, щоб стартувати максимально ефективно.

Здатний розганятися від 0 до 100 км/год за 3,8 секунди, XPOWER має дещо спільне із Cyberster, який виявився таким же швидким на підйомі на пагорб. 

MG також показав третій високопродуктивний автомобіль, концепт EX4, який сміливо переосмислює легенду ралі Metro 6R4 1980-х років, але рухається в ногу з часом і тепер базується на надзвичайно потужній електричній трансмісії MG4 Electric XPOWER. 

Розроблений командою MG у Лондоні, EX4 має характерну ліврею, розроблену спеціально для Гудвуда та святкує 40-річчя легендарного Metro 6R4.

Гай Пігунакіс, комерційний директор MG UK, коментує: «Унікальна атмосфера Гудвуда є ідеальним місцем для демонстрації нашого нового покоління електричних MG, які залучатимуть і надихатимуть водіїв, а також стануть чудовим способом розпочати наше святкування сторіччя».